GastroCZ - Váš dodavatel gastro zařízení - gastrocz.cz
CENY A SLEVY

Vážení zákazníci,
cenotvorba obchodu GastroCZ je nastavována pravidelně každý den. Probíhající akce jsou většinou měsíčního charakteru a samozřejmě cena zboží je vždy platná v momentě odeslání Vaší objednávky. 


NAŠLI JSTE LEPŠÍ CENU?
V případě, že jste na internetu našli nižší cenu než nabízíme u nás, tak nás neváhejte kontaktovat a my Vám aktualizujeme nabídku tak, aby pro Vás byla zajímavá. Jsme autorizovaní prodejci německé značky Bartscher a jsme připraveni nabídnout vždy jak kvalitní služby, tak i zajímavé ceny.
Náš kontakt je následující: info@gastrocz.cz nebo tel. +420 724 520 181


NAKUPUJETE na GastroCZ PRAVIDELNĚ?

Našich stálých zákazníků si vážíme a samozřejmostí je pro pravidelné zákazníky vždy nastavit s novým nákupem lepší cenu než je standardně nabízena.
Stačí se zaregistrovat a při budoucím nákupu nás dopředu kontaktovat. Sleva je poskytnuta formou zpětného bonusu k realizované zakázce. Následně Vám bude tedy částka odeslána na Vámi uvedený účet. Můžete tak získat dalších až 5-10% z ceny zboží zpět (výše slevy záleží na konkrétní položce).

Zároveň našim zákazníkům připravujeme individuální ceny, které reagují na konkurenci. Stačí nám napsat na e-mail info(at)gastrocz.cz.


POTŘEBUJETE INDIVIDUÁLNÍ NABÍDKU?

Někdy se prostě stane, že ne veškerý sortiment u nás najdete nebo se hůře orientujete na stránkách. V tomto případě není nic jednoduššího než nás kontaktovat s požadavkem a my Vám poptávané výrobky naceníme a sdělíme termíny doručení.


Váš obchod GastroCZ Vám přeje příjemný den

ELECTRO GARDEN s.r.o.
Bílkova 2939, 390 02 Tábor
tel. +420 724 520 181, email: info@gastrocz.cz

 

« zpět na seznam článků


Kategorie | Výrobce

Reklama
www.bartscher.cz